Nacházíte se zde: Úvod > Picanto

Nové Picanto

Cena od: 189 980 Kč

Picanto – milé, ale hravé

V novém Picantu nemůže nic ohrozit váš styl. Tento neobyčejný vůz ve skutečnosti poskytuje úroveň sofistikovanosti a komfortu, jakou byste v této kategorii nečekali. A díky motorům s ekologickými technologiemi, které snižují emise CO2 až k hranici 90 g/km, patří Picanto mezi nejčistější vozy ve svém segmentu. S atraktivně vybaveným vozem Kia Picanto uděláte ve svém okolí zaručeně skvělý dojem.

Hrdě představujeme výjimečné detaily

Co je malé, to je pěkné. Charakteristická maska chladiče Kia vytváří rámec pro nepřehlédnutelný design. Světlomety LED pro denní svícení a sportovní přední nárazník jsou nezbytností. Vyvážené proporce dále vylepšují charakteristické linie na bocích vozu, zvýrazněná zadní diodová světla (LED) a nápadné linie v oblasti ramen. Výsledkem je odvážný a sebejistý vzhled.

  • Světlomety s diodami LED pro denní svícení
  • Nepřehlédnutelná zadní světla rovněž s diodami LED
  • Praktické kliky dveří s bezklíčkovým vstupem

Na silnici jako doma

Dřív než spustíte motor, vydejte se na cestu, která stojí za to. Rozhlédněte se v interiéru a objevíte mnoho nádherných materiálů a elegantní design v kombinaci s celou řadou inteligentních a dobře dostupných prvků. Je zde mnoho drobných detailů pro velké zážitky z jízdy.

Skvělé přivítání

Inteligentní klíček je všechno,co potřebujete. Motor spustíte stisknutím tlačítka. Stačí jen mít inteligentní klíček u sebe v kapse nebo kabelce. Zámek vozu vás rozpozná, jakmile se k němu přiblížíte. Chcete-li vůz odemknout, stiskněte jednoduše tlačítko na klice dveří. Motor spustíte tlačítkem Engine Start / Stop.

Více prostoru pro flexibilitu

Život s vozem Kia Picanto už nemůže být jednodušší. Se zavazadlovým prostorem o objemu 200 litrů budete mít dost místa pro všechny věci potřebné na vašich cestách. A se zadními sedadly sklopnými v poměru 60:40 můžete přepravovat méně skladné předměty a pořád vám zbude ještě místo pro jednoho spolucestujícího vzadu. Máte k dispozici mnoho možností a ještě více odkládacích prostorů pro vaše menší předměty.

AUTOCENTRÁLA s.r.o, Ostrava, Hlučín a Karviná. Prodej a servis vozů KIA a Škoda


Nahoru Mapa webu