Nacházíte se zde: Úvod > pro_cee'd

Kia pro_cee'd.

Cena od: 299 980 Kč

Kia pro_cee'd. Vychutnejte si ho z každého úhlu.

Chcete se odlišit? Pořiďte si nový vůz Kia pro_cee’d Osvěžená příď s ikonickou mřížkou Kia je ohraničena dynamickými LED světlomety pro denní svícení a přepracovanými rámečky mlhových světel. Nové 16" kola z lehkých slitin přidávají městské kouzlo a jako velké finále je zde odvážná záď s koncovými LED světlomety.

Styl ve své vrcholové podobě

Neodolatelný vzhled, nezastavitelný výkon Kia pro_cee'd GT Line podtrhuje své sportovní vzezření přitažlivými prvky ze všech stran. Navíc má také řada GT Line sportovněji nastavený podvozek, který zajišťuje skutečně živou jízdu. Toto nastavení je v dokonalém souladu s nabídkou našich úsporných a zároveň výkonných motorů. Zvolte si mezi benzínovým motorem 1,0 T-GDI (120 K) a dieselovým motorem 1,6 CRDi (136 K) a připravte se na velkolepý zážitek.

Vzrušení na plný plyn

Výkonný design kolem dokola. Tento 3dveřový hatchback je ostrý a živý již ze své podstaty, avšak ve verzi GT Line je ještě přitažlivější. Na detailně propracované zadní části vozu naleznete sportovní nárazníky s dvěma nápadnými koncovkami výfuku a zadními LED světlomety. Vše je podtrženo drobným emblém GT Line na víku zavazadlového prostoru.

AUTOCENTRÁLA s.r.o, Ostrava, Hlučín a Karviná. Prodej a servis vozů KIA a Škoda


Nahoru Mapa webu