Nacházíte se zde: Úvod > cee´d SW

Nová Kia cee'd SW: Tvary, které vás ohromí

Cena od: 324 980 Kč

Ke stažení

Ceník Technická data

Nová Kia cee'd SW: Tvary, které vás ohromí

Nová Kia cee’d SW vám umožní dát najevo vyhraněný vkus Vše začíná klínovitým profilem, výraznou boční linii a robustní kapotu. Přidáte-li k tomu dále široký rozchod kol, krátké převisy a dlouhý rozvor, získáte tvarové pojetí karoserie, se kterým se lze zpravidla setkat u sportovního kupé. Pouze zde se však tyto tvary snoubí s prostorností a funkčností 5dveřového vozu.

Výsledkem této koncepce, kterou vytvořil již mnohokrát vyznamenaný evropský designérský tým vedený Grégorym Guillaumem, je skutečně přitažlivý vůz, který nemůže být minut bez povšimnutí.

Každodenní dokonalost

Vše je uspořádáno tak, aby řízení vozu bylo skutečným zážitkem Interiér vozů nové modelové řady cee'd, je navržen tak, aby vás uchvátil – a to nejen chromovým zvýrazněním všech hlavních vnitřních designových prvků. Oba modely mají přívětivý interiér, ve kterém se budete okamžitě cítit jako doma.

Při nastupování vás přivítají velkorysým spojením komfortu, vyspělé techniky a elegance. Dojem útulnosti zvyšuje decentní orientační osvětlení na výrazné středové konzole a okolo vstupů USB a AUX určených pro externí zařízení.

Měkčené povrchy přístrojové desky, nápadné detaily, jako například kliky dveří mající tvar ploutvičky, a sportovní přístroje se třemi tubusy spoluvytvářejí atmosféru vysoké kvality. Všechny ovládací prvky jsou navrženy tak, aby obklopovaly řidiče a byly tak dosažitelné bez jakékoli námahy: tachometr v intuitivně tvarovaném panelu přístrojů může být pro lepší čitelnost vybaven displejem TFT LCD s vysokým rozlišením. Mimořádně snadno čitelné údaje přispívají k pocitu jízdy ve voze vyšší třídy.

Středová loketní opěrka je nastavitelná, zatímco asymetrická středová konzola je mírně natočena směrem k řidiči. Díky veškeré této pozornosti věnované detailům se po nastoupení do svého vozu ocitnete v interiéru, ve kterém se prolíná komfort s elegancí.

Dosažení trvalé kontroly nad vozem nebylo ještě nikdy tak pohodlné

Abyste si užili každý ujetý kilometr, nabízí Kia cee'd velký počet technicky vyspělých pomocníků. Přístrojový panel s barevnou obrazovkou TFT LCD: jeho prostřednictvím můžete ovládat mnoho inteligentních funkcí, od palubního počítače po nastavování způsobu, jakým navigační systém vydává své pokyny.

Zobrazuje také údaje o činnosti systému inteligentního parkovacího systému SPAS, který za vás vůz bezpečně zaparkuje. Tento systém, používá 12 senzorů uspořádaných po obvodu vozu, dokáže nalézt správné parkovací místo, a to jak rovnoběžně se silnicí, tak i na parkovištích s kolmými parkovacími stáními.

Systém za vás přebírá veškeré manévrování; vše, co je potřebné z vaší strany, zahrnuje pouze přizpůsobování rychlosti a řazení převodových stupňů podle pokynů systému. Systém dokonce dokáže řídit vůz při vyjíždění z parkovacího místa rovnoběžného se silnicí.

Kam? Kdy? Jak? Zde je odpověď

Náš nový navigační systém, který umožňuje využívání služeb TomTom, zajišťuje spolehlivé navádění na cestách, a to s nebývalou mírou přesnosti. Umožňuje, abyste byli trvale informováni o dění v okolním světě, a poskytuje více praktických informací než kdykoli dříve. Navigační systém určený pro vozy řady cee'd je vybaven jednotkou WiFi, která umožňuje jeho připojování k Internetu prostřednictvím vašeho chytrého telefonu.

Udělá na Vás dojem

Design přední části interiéru předčí všechna vaše očekávání Vysoce kvalitní materiály a zvláštní pozornost věnovaná ergonomii jsou zárukou, že se na silnici budete cítit jako doma. Jestli jste příznivci moderních pomocníků, nový cee'd Vám jich nabízí plnou náruč.

Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče si pamatuje nastavení pro 2 řidiče a volant lze seřizovat výškově i podélně.

Jak volant, tak i přední sedadla řidiče a spolujezdce mohou být vyhřívané, což je perfektní řešení pro studená zimní rána. U sedadel si jednoduše zvolíte preferovanou teplotu ze tří nabízených úrovní. Máte na výběr také mezi manuální nebo automatickou dvouzónovou klimatizací. Oba systémy zajišťují vynikající hospodárnost díky nejmodernější ventilační a klimatizační technice.

AUTOCENTRÁLA s.r.o, Ostrava, Hlučín a Karviná. Prodej a servis vozů KIA a Škoda


Nahoru Mapa webu