Nacházíte se zde: Úvod > cee'd GT

Nová KIA cee´d GT

Cena od: 539 980 Kč

KIA cee´d GT. Na plný plyn.

Nadbytek energie, který se nevyčerpá ani při jízdě rychlostí překračující 100 km/h.

Netrpělivé očekávání, vstávající vlasy hrůzou na hlavě a to vše následováno úsměvem, který není možné potlačit. To vše dokáže nová verze GT se zcela novým motorem 1,6 Turbo GDI o výkonu 204 k provést s vaší myslí. Poskytuje točivý moment o velikosti 265 Nm, který je přenášen prostřednictvím technicky vyspělé šestistupňové manuální převodovky a který umožňuje dosažení zrychlení z 0 na 100 km / h během pouhých 7,6 sekund. Nejvyšší rychlost dosahuje solidní hodnoty 230 km/h.

To jsou lákavé číselné údaje, jejichž působivosti se vyrovná pouze uspokojivě sytý zvuk vycházející z výfuku se dvěma nepřehlédnutelnými koncovkami. V souladu s tím, co lze od vozu s těmito sportovními výkonovými parametry očekávat, sekunduje výkonnému motoru verze GT podvozek se sportovním odpružením, které je optimálně odladěno. Podvozek zůstává přilepen k vozovce bez ohledu na to, kam tento vůz s vynikajícími jízdními vlastnostmi nasměrujete.

Klidný, rozvážný a vypočítavý

Karoserie ve stylu kupé se svažující se přídí, sportovní nárazníky vpředu i vzadu, 18" kola z lehkých slitin a rozměrné brzdové kotouče s červenými třmeny, charakteristická sportovní mřížka chladiče s emblémem GT – to vše jsou prvky zvýrazňující celkové sportovní pojetí nové verze pro_cee'd GT.

Najděte si tedy čas, uvolněte se a dopřejte si podrobnou prohlídku, než se vydáte na strhující vyjížďku.

Staňte se středem pozornosti

Nová verze cee'd GT přináší novou definici vzhledu zdůrazňujícího výkon.

Základním pilířem jsou nepřehlédnutélné sportovní nárazníky dokonale sladěné s předními i zadními světlomety s LED diodami. Závodní vzhled je navíc zvýrazněn dvojitou koncovkou výfuku.

AUTOCENTRÁLA s.r.o, Ostrava, Hlučín a Karviná. Prodej a servis vozů KIA a Škoda


Nahoru Mapa webu