Nacházíte se zde: Úvod > Venga

KIA Venga

Cena od: 279 980 Kč

KIA Venga - každý miluje prostor

Nová Kia Venga je oslavou designu, prostoru a variability. Rodačka z českých Nošovic vznikala v evropských designérských studiích KIA Motors za dohledu šéf designéra Petera Schreyera. Čisté, ale pevné a svalnaté linie jsou doplněné nápadnou charakteristickou přední maskou, která definuje rodinu vozů Kia. Interiér Vás obklopí kvalitními materiály a množstvím skvělých nápadů pro maximální potěšení z jízdy.

Dojedete dál a budete mít méně starostí

Nová Kia Venga přichází s vnitřní sebedůvěrou, a to díky naší bezkonkurenční 7leté záruce. Tato záruka chrání pohonné ústrojí po dobu až 7 let nebo do ujetí 150 000 kilometrů, zatímco na zbytek vozu se vztahuje záruka 5 let nebo do ujetí 150 000 km, prvnítři roky záruka není omezena počtem najetých kilometrů. Součástí záručního balíčku je také 12letá garance proti prorezavění. Tuto exkluzivní garanční službu Vám jednoduše nabízíme, protože můžeme. Naše vozy jsou tak dobře postavené, že s největší pravděpodobností nebudete muset těchto výjimečných záruk ani využít.

Bohatá výbava a úsporné motory

K dispozici je množství barevných kombinací které vám udělají radost. Středová konzole nabídne multifunkční ovládání audiosystému s rádiem, CD a přípojkami na MP3 nebo iPod. Vaši pohodu na cestách za prací i na dovolenou budou vždy hlídat nejnovější bezpečnostní systémy ABS, BAS nebo ESC, ale užít si můžete mnohem víc pokrokových technologií – třeba asistenta pro rozjezd do kopce HAC. Dynamiku vozu poskytují živé a zároveň úsporné benzinové a dieselové motory. Ty naftové disponují technologiemi Common Rail druhé generace, zatímco benzinové se pyšní systémem proměnného časování ventilů CVVT.

Chrání životní prostředí

Úspora a životní prostředí jsou pro nás hlavní priority a nová Venga jde příkladem. Součástí balíčku výbavy ECO Dynamics je ISG, které pomůže nejen snížit spotřebu paliva až o 15%, ale je také velice šetrné k našemu ovzduší. Unikátní sedmiletá Kia záruka je jen dalším důkazem, že jsme pro vás vyrobili vysoce kvalitní vůz. Kia Venga je prostě ideální prostor právě pro Vás.

AUTOCENTRÁLA s.r.o, Ostrava, Hlučín a Karviná. Prodej a servis vozů KIA a Škoda


Nahoru Mapa webu