Nacházíte se zde: Úvod > Nová Sportage

Zcela nová KIA Sportage

Cena od: 489 980 Kč

Zcela nová KIA Sportage - cesta je cíl

PZcela nová Kia Sportage vám nabídne mnohem víc, než očekáváte. Ještě úžasnější osobitý design. Ještě víc nejmodernějších technologií. Ještě víc vyspělých prvků, které zvýší váš komfort a bezpečnost. Ještě víc důvodů, proč se vydávat za dobrodružstvím a využívat příležitosti, které přináší každý den.

S tímto vozem objevíte zcela nový způsob, jak pohlížet na svět. Budete objevovat. Podnikat odvážné akce. Zvládat daleké cestování i krátké jízdy. Nalézat nová dobrodružství a nová místa. Nový model Sportage nabízí tolik inovací, stylu a komfortu pro vaše potěšení. Je to dokonalý vůz, v němž bude každá cesta nezapomenutelným zážitkem.

Úžasná, bez ohledu na prostředí...

Nová Kia Sportage s ohromujícím vzhledem vyčnívá z davu v kterémkoli prostředí. Sportage je dokonalou kombinací sportovních vlastností a elegance, ať už projíždíte městem, nebo zdoláváte terénní překážky na nezpevněných cestách, jedete poklidně po prázdné silnici, nebo parkujete u svého domova. Modely Sportage a Sportage GT Line, navržené a vyráběné v Evropě, se vyznačují osobitým, inovativním designem a skutečně úžasnými prvky výbavy. Ať vás napadne jakékoli dobrodružství, Sportage vám vždy nabídne zážitky vycházející z ryzí kultivovanosti.

Nová definice kultivovanosti

Přitažlivým vzhledem nového modelu Kia Sportage dáte najevo svůj postoj – bez jediného slova. Osobitý vnější design se vyznačuje impozantním profilem, svalnatými tvary a odvážným designem přídě i zádě. Výrazně tvarovaná kapota motoru s charakteristickou maskou chladiče Kia dodává modelu Sportage nezaměnitelný sportovní vzhled. Celkový elegantní dojem završují sofistikované detaily, jakou jsou např. zadní svítilny protažené do stran.

Rozdíl, který nejen uvidíte, ale i pocítíte.

V novém modelu Kia Sportage o vás bude po všech stránkách dokonale postaráno. Interiér s měkkými materiály a luxusními povrchovými úpravami se vyznačuje maximální pozorností věnovanou všem detailům. Díky tomu zažijete v novém modelu Kia Sportage nejvyšší míru pohodlí. Také se v něm budete cítit jako doma, o což se postará rozsáhlá výbava zahrnující elegantní sedadla a materiály prémiové kvality použité v celém interiéru.

Nová, ergonomicky navržená přístrojová deska, je zcela orientována na řidiče – všechny prvky jsou dokonale rozmístěny pro snadné používání a dobrou čitelnost. Horní část přístrojové desky nabízí praktickou zobrazovací zónu v úrovni očí, zatímco ve spodní ovládací zóně budete mít všechno ve snadném dosahu. Výsledkem je nádherné spojení inovací, komfortu a designu světové úrovně.

Mysleli jsme na všechno, takže vy už nemusíte.

Zcela nová Kia Sportage je zárukou, že každá vaše cesta bude probíhat bez potíží a starostí. Proto je například vybavena celou řadou vyspělých technologií, díky nimž se dostanete do svého cíle bez sebemenšího náznaku stresu. Zcela nová Sportage vám bude na cestách poskytovat maximální podporu od informování o platném omezení rychlosti přes zvyšování viditelnosti na silnici až po naprosto snadné zaparkování vozu. Takže jedinou věcí, o kterou se budete muset postarat, je usednout za volant a užívat si radost z jízdy.

Každý výlet bude jako dovolená.

Nová Kia Sportage je mimořádně komfortní. Ve skutečnosti je mnohem víc než jen komfortní. Každý výlet bude mít báječně klidný průběh s maximálním pohodlím a snadným řízením. Nepřeberné množství velmi sofistikovaných prvků výbavy modelu Sportage sahá od bezklíčkových, bezdotykových technologií, jako je chytré elektrické ovládání víka zavazadlového prostoru, přes nabíječky ze světa high-tech až po sedadla, která se postarají o vaše pohodlí bez ohledu na roční období. Sportage vám poskytne spoustu důvodů, proč si sednout za volant a užívat si jízdu.

 

AUTOCENTRÁLA s.r.o, Ostrava, Hlučín a Karviná. Prodej a servis vozů KIA a Škoda


Nahoru Mapa webu