Nacházíte se zde: Úvod > Nová KIA Soul

Nová KIA Soul

Cena od: 314 980 Kč

Nová KIA Soul. Připrav se na jízdu.

Cenami ověnčený design, nejnovější technologie a hlavně více zábavy za volantem. Nová Kia Soul je v nejlepší formě a připravena pořádně to rozjet.

Propracovaný a neotřelý funky styl

Ikonický vzhled

Exteriér nové Kia Soul se vyvinula do ještě výraznější osobnosti, která je rozpoznatelná na první pohled. Nezaměnitelné je dvoubarevné provedení, možnost doplnění vozu o SUV paket, prosklení kabiny obepínající prostor pro posádku, masivní blatníky a originálně pojatá zadní část.

Xenonové světlomety + LED technologie

Xenonové světlomety (výbava na přání) nejenže vypadají opravdu skvěle, ale navíc při jízdě v noci svým jasným světlem zajistí více více bezpečí. Přes den dáte o své přítomnosti vědět díky denním LED světlům. Vzadu jsou umístěna stejně zářivá vertikálně uspořádaná LED světla.

Přední nárazník s vysokým leskem

Nový přední nárazník je ukázkou robustního a progresivního automobilového designu. Jeho leskle černé provedení zajistí, že si ho všimněte na první pohled.

Stylové víko zavazadlového prostoru

Design víka zavazadlového prostoru je tak praktický jako batoh na zádech a zároveň vůz jasně zařazuje do městského prostředí. Je nápadně originální a přitom přináší větší objem zavazadlového prostoru.

Interiér

Panoramatické střešní okno

Užijte si výhled na město z nového úhlu – ve voze Kia Soul zásluhou panoramatického střešního okna nové generace objevíte kouzlo pohledu vzhůru a požitek z jízdy se tak dostane na zcela novou úroveň.

Vysoce kvalitní materiály

Použité materiály dodávají interiéru výrazně prémiový charakter. To je jasně patrné z měkčených plastů přístrojové desky, lesklého středového panelu a výjimečných dekoračních lišt. To vše podtrhuje luxus daný větší prostorností a snadnějším přístupem na sedadla, než bývá v daném segmentu obvyklé.

Kruhové prvky designu

Stačí se podívat na kulatou hlavici řadící páky, kruhové ovládací prvky na volantu či sférické "levitující" reproduktory a není pochyb o tom, že jedinečný designérský styl interiéru se nechal inspirovat zvukovými vlnami. Působí přírodně, svěže a přitom stejně ikonicky, jako exteriér vozu.

Displej Supervision

Mezi hlavními přístroji integrovaný barevný displej Supervision s úhlopříčkou 4,3'' je hlavním prvkem přístrojové desky. Najdete na něm všechny důležité informace, které za jízdy rozpoznáte mrknutím oka.

Multifunkční volant s funkcí Flex Steer

Pomocí logicky navržených tlačítek na volantu máte pohodlí doslova na dosah ruky. Můžete ovládat audiosystém, tempomat, Bluetooth, palubní počítač, ale také lze zvolit jeden ze tří režimů posilovače Flex Steer – Normal, Comfort či Sport.

Vyhřívaná a ventilovaná přední sedadla

Nemusíte se vzdát svého pohodlí ani jediný den v roce: vyhřívání sedadel v zimě zahřeje, zatímco v létě je ventilace naopak ochladí. Tvar a polohu sedadel lze přizpůsobit tak, aby vám plně vyhovovala.

Inteligentní parkovací systém

S inteligentním parkovacím systémem pro vás bude podélné i příčné parkování doslova hračkou. Prostor kolem vás prozkoumá celkem dvanáct senzorů, zatímco volant automaticky zavede automobil na správné místo. Vám zbývá už jen přizpůsobit rychlost a řadit.

Motor

Nová Kia Soul může mít pod kapotou jak zážehové, tak vznětové motory. K motorům z načbídky si můžete podle svých preferencí zvolit buď zdokonalenou šestistupňovou samočinnou nebo manuální převodovku. Ať už se rozhodnete jakkoliv, vždy si můžete být jisti vysokým výkonem, rychlou odezvou, nízkou spotřebou, dlouhou životností a v neposlední řadě také potěšením z jízdy.

AUTOCENTRÁLA s.r.o, Ostrava, Hlučín a Karviná. Prodej a servis vozů KIA a Škoda


Nahoru Mapa webu