Nacházíte se zde: Úvod > Nové Sorento

Nová KIA Sorento

Cena od: 659 980 Kč

Ke stažení

Ceník Technická data

KIA Sorento - vyšší cíle, nižší náklady

Představujeme Vám zcela nové Sorento - moderní SUV navržené a zkonstruované designéry, kteří využili své bohaté zkušenosti nejen s cestováním, ale také nejnovějšími technologiemi pro jízdu v terénu.Výsledkem je vozidlo bez kompromisů, které snadno splní všechny Vaše požadavky na pohodlí, styl, bezpečí, výkon a precizní jízdní vlastnosti. Jste-li rodinný typ, nebo si zakládáte na úspěšné kariéře, a chcete využít každou minutu svého drahocenného volného času na maximum, potom určitě oceníte to, co nové Sorento nabízí. Jednoduše Vás celého obklopí svojí kvalitou a Vy se jen utvrdíte ve svém dobrém vkusu.

Individualita, která vám sedne

Kia Sorento nechává všechna konvenční SUV na vedlejší koleji. Na jedné straně je nové Sorento robustní vůz ideální pro dlouhé cesty, ale v případě Vaší potřeby se jako mávnutím kouzelného proutku promění ve zdatné terénní vozidlo. Moderní design ve spojení s vysokým stupněm pohodlí a důmyslně propracovanými jízdními vlastnostmi Vás stále nutí se dívat dále. Prostě nasedněte a opusťte tradiční stereotypy. Třeba díky panoramatické střeše, která je prosklená až do tří čtvrtin své délky může do kabiny volně proudit denní světlo. Zažijte tak díky novému Sorentu zcela nový pocit z cestování plný zážitků a dobrodružství.

Dokonalá kombinace

Nové Sorento má svůj styl a duši. Luxusní provedení interiéru tento dojem jen podtrhuje. Čisté linie a kvalitní materiály nadchnou každého cestujícího. Přístroje jsou vždy na dosah, ideálně rozmístěné ovládací prvky, i všudypřítomné praktické odkládací prostory vytváří dokonalé prostředí. Cestování s novým Sorentem je prostě příjemný zážitek. Kvalitu a vysokou úroveň výbavy dotváří detaily – startovací tlačítko, sportovní přístrojový panel s jasným podsvícením, i originální tvar ovládacích prvků audiosystému - styl tak doplňuje funkčnost a praktičnost. Je to dokonalá kombinace pohodlí a elegance.

AUTOCENTRÁLA s.r.o, Ostrava, Hlučín a Karviná. Prodej a servis vozů KIA a Škoda


Nahoru Mapa webu