Nacházíte se zde: Úvod > Carens

Nová KIA Carens

Cena od: 429 980 Kč

Nová KIA Carens. Pro život plný nejrůznějších destinací.

Práce, zábava, nebo rodinný výlet? Ať plánujete cokoli, nová Kia Carens je dokonalým společníkem pro Vaše cesty. Tento vůz kombinuje prostor a univerzálnost s nádherným evropským designem. Nejmodernější technika, komplexní bezpečnostní řešení a komfortní výbava s Hi-tech prvky přispívají k tomu, že nový Carens má vše potřebné k tomu, aby patřil mezi špičku vozidel v segmentu kompaktních MPV.

Spojení účelnosti s půvabem

Kdo by si pomyslel, že vůz kategorie MPV by mohl nabídnout takový styl? Nová Kla Carens poskytuje nejen skvělý prostor a praktičnost, ale i nádherně navržené designérské prvky, kamkoli pohlédnete - od elegantních xenonových světlometů až po odvážné horizontální zadní svítilny s nejnovější technikou LED.

Barevné kombinace v interiéru

Praktičnost ve spojení s krásou. Hojné využití měkčených materiálů a chromovaných ozdobných prvků v celém interiéru vytváří společně s velmi kvalitním čalouněním elegantní vnitřní prostor, který se dodává v řadě harmonických barevných kombinací. Tato elegantní a zároveň zdrženlivá kombinace černé a béžové barvy vyzařuje rafinovanou eleganci.

Sedadlo řidiče

Opěradlo sedadla řidiče může být vybaveno elektricky ovládanou bederní opěrkou, která zajišťuje maximální komfort a minimální únavu na delších cestách. Sedadlo řidiče, nastavitelné elektricky v 10 směrech, je možné pohodlně uvést do ideální polohy.

Odvětrávaná a vyhřívaná sedadla. Vzduchové kanálky v sedadlech řidiče a spolujezdce vpředu rozvádějí chladný vzduch, a zvyšují tak úroveň komfortu za horkého počasí.

V chladném počasí si řidič a spolujezdec mohou užívat komfortu vyhřívaných sedaček s třemi stupni intenzity.

Posuvná 2. řada

Každé ze tří samostatných sedadel ve 2. řadě lze posouvat dopředu a dozadu, aby se zvětšil komfort pro cestující nebo zavazadlový prostor. Vnější sedadla mohou být na přání také vyhřívaná.

Chytrá technika pro uvolněnou jízdu

Neuvěřitelná řada Inteligentních řešení a Intuitivně uspořádaných ovládacích prvků pomáhá při parkování, poskytování nejaktuálnějších provozních informací a zábavy.

Navigační systém a prémiový audiosystém

Systém s velkým 7" dotykovým displejem LCD, na němž je zobrazován mimo jiné obraz ze zadní kamery, nabízí také hlasové ovládání a funkci handsfree Bluetooth. Skuteční milovníci hudby ocení audiosystém v kvalitě HI-FI, s 6 reproduktory, samostatným subwooferem, vnějším osmlkanálovým zesilovačem a funkcí "My Music", která uloží Vaše oblíbené hudební soubory.

Rádio + přehrávač CD/MP3 + RDS

Vyspělý audiosystém Vám umožní poslouchat hudbu z CD, iPodu nebo přehrávače MP3 prostřednictvím vstupů AUX/USB. K dispozici je také audiosystém s dotykovým displejem LCD TFT s úhlopříčkou 4,3".

Zadní kamera

Obraz z kamery zobrazený na displeji s úhlopříčkou 4,3" nebo 7" (v závislosti na výbavě) zajišťuje bezpečné a pohodlné couvání.

Pečující Carens

Pro nás je prioritou číslo jedna, abychom pro Vás a Vaši rodinu zajistili bezpečí. Proto jsme zavedli do praxe zcela novou řadu inovativních technologií, jejichž hlavním účelem je zabránit nehodám. Naši inženýři uskutečnili množství rozsáhlých počítačových simulací a nárazových testů, aby byla za všech okolností zajištěna maximální ochrana cestujících.

Řízení stability vozidla VSM (Vehicle Stability Management)

Řízení stability vozidla VSM spolupracuje s elektrickým posilovačem řízení, aby byla zajištěna stabilita vozidla při současném brzdění a zatáčení, zejména na mokré, kluzké nebo nerovné vozovce.

Brzdový asistent BAS (Brake Assist System)

Brzdový asistent BAS detekuje brzdění v nouzové situaci v závislosti na rychlosti sešlápnutí brzdového pedálu. Okamžitě aktivuje maximální brzdnou sílu, čímž pomůže zkrátit celkovou brzdnou dráhu.

Asistent pro jízdu v jízdním pruhu LDWS (Lane Departure Warning System)

Asistent pro jízdu v jízdním pruhu LDWS Vás upozorní hlasitým signálem, pokud nechtěně začnete vyjíždět z jízdního pruhu. Součástí systému je kamera na čelním okně, která sleduje polohu vozidla v rámci jízdního pruhu.

8 airbagů

Čelní airbagy pro řidiče a spolujezdce vpředu, boční airbagy vpředu a okenní airbagy pro přední a zadní řadu sedadel pomáhají minimalizovat riziko vážného poranění v případě kolize.

Velkoryse hospodárné

Vyberte si mezi dvěma dieselovými a dvěma benzinovými motory, které byly zkonstruovány podle nejvyšších standardů s využitím Inovativní techniky, která nedělá kompromisy v oblasti výkonu nebo provozních vlastností.

Startovací tlačítko

Praktické řešení, díky němuž se stane hledání klíčků v kabelce nebo po kapsách minulostí. Spusťte nebo vypněte motor pohodlně prostým stisknutím tlačítka.

AUTOCENTRÁLA s.r.o, Ostrava, Hlučín a Karviná. Prodej a servis vozů KIA a Škoda


Nahoru Mapa webu